Księga intencji

* Prośby i Podziękowania *

Zapraszamy do składania swoich intencji do Wszechmogącego Boga przez przyczynę Błogosławionych Wiktorii i Józefa Ulmów wraz z Dziećmi. Korzystając z poniższego formularza można składać swoje podziękowania i prośby. Po sprawdzeniu ich treści będą publikowane w tym miejscu. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. 

 

W każdy wtorek w intencjach wpisywanych i przesyłanych do nas za pośrednictwem strony ulmowie.pl będzie odprawiana Msza Święta. 

* * * * * *

* INFORMUJEMY, ŻE NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE ŻADNE TEKSTY OBRAŻAJĄCE INNE OSOBY, NARUSZAJĄCE DOBRO I GODNOŚĆ OSOBY LUDZKIEJ, ZAWIERAJĄCE PODTEKST POLITYCZNY I PROPAGANDOWY.

Subscribe
Powiadom o
guest

1.4K Wpisów w księdze
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gabika
Gabika
Gość
kwi 18, 2024 11:01 am

Błogosławiona Rodzino Ulmów, proszę o wstawiennictwo o uleczenie mojej córki z choroby przewlekłego bólu brzucha. Błogosławione najmłodsze Dzieciątko Ulmów, módl się za moją córką. Wszystko zgodnie z Wolą Bożą. Amen.

Anna
Anna
Gość
kwi 18, 2024 3:42 am

Błogosławiona Rodzino Ulmów proszę wstaw się za moją rodziną i wyproś uratowanie mojego małżeństwa (Anny i Tomasza), nawrócenie i przemianę serca mojego męża Tomasza. miłość i zgodę w rodzinie. Bóg zapłać.

mieczysław
mieczysław
Gość
kwi 17, 2024 9:43 pm

Polecam orędownictwu bł. Rodziny Ulmów Jadwigę, która choruje na raka piersi – i pomyslna kuracje i o zdrowie

Jerzy
Jerzy
Gość
kwi 17, 2024 3:13 pm

Św.Rodzino Ulmów proszę o uzdrowienie na ciele i na duszy, proszę o pracę dobrze płatną, o załatwienie wielu spraw, dobrą żonę, dom i siły do życia. Módlcie się za mnie, bardzo proszę.

Teresa
Teresa
Gość
kwi 16, 2024 7:14 pm

Bł. Rodzino Ulmów za waszym wstawiennictwem Prosimy o polepszenie warunków mieszkaniowych i finansowych o wyjście z trudnej sytuacji. Proszę także o przemianę życia mojego Syna Alberta któremu się rozpadło małżeństwo i idzie złą drogą oraz za mojego Syna Piotra o przemianę życia.

Dorota
Dorota
Gość
kwi 15, 2024 10:23 pm

Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla mojej rodziny żeby Daniela i Andrzeja przyjęli na stałe do pracy na pocztę gdzie teraz pracuja i ja Dorota żebym została w tym samym miejscu pracy i nie została przeniesiona na inną placówkę poczty i za Duszę w Czyśćcu cierpiące

helena
helena
Gość
kwi 15, 2024 7:18 pm

Bł.Rodzino Ulmów dziś proszę o wstawiennictwo u Boga za młodą Madzią chorą na białaczkę,o pokój i zgodę w Ojczyżnie naszej i o zdrpwie duchowe i fizyczne dla wnuczki Julci i Malwinki.Chwała Bogu za Wasze piękne życie

Kazimierz
Kazimierz
Gość
kwi 15, 2024 5:25 pm

O zdrowie i sily dla siebie i wszystkich bliskich by móc pełnić wolę Bożą .
O odwagę i męstwo w chronieniu największych wartości – życia, rodziny i Ojczyzny.

Iwona
Iwona
Gość
kwi 14, 2024 5:37 pm

Blogoslawiona Rodzino Ulmow proszę o wstawiennictwo o łaskę zdrowia dla Wiktora I szczęśliwe urodzenie dziecka dla Elwiry I zdrowie dla mamy I dziecka.

Tomasz
Tomasz
Gość
kwi 14, 2024 3:05 pm

Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski.

Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, radość życia, miłość i pokój, umiłowanie Eucharystii, dary Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla nas.
Proszę o to także dla przyjaciół, bliskich, znajomych – ale także i nieprzyjaciół.

Proszę o dary Ducha Świętego, pomoc w nauce, pozytywne zaliczenia i bardzo dobre oceny na koniec roku szkolnego dla Kamila i Tomasza.

Proszę o uzdrowienie, siły, umocnienie wiary i radość życia dla Tomasza.

Proszę o dar pokoju dla świata.

Proszę w intencji księdza Grzegorza – o wszelkie potrzebne łaski dla niego, wytrwanie w powołaniu oraz opiekę Matki Bożej i św. Patronów.

Proszę o wierność Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla naszej Ojczyzny.

Proszę o dar nieba dla bliskich zmarłych z rodziny i znajomych.

Proszę w intencji dusz czyśćcowych.

Proszę o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski na czas wakacji dla mnie, dla mojej rodziny i bliskich – niech będzie to czas odpoczynku spędzony z Bogiem.

Proszę w intencji chorych i cierpiących.

Proszę o nawrócenie biednych grzeszników.

Łukasz
Łukasz
Gość
kwi 14, 2024 1:14 pm

W Bogu i MB wiadomych sprawach. Amen

zbyszek
zbyszek
Gość
kwi 14, 2024 6:48 am

 dziękuje za otrzymane łaski i proszę o łaskę zdrowia i wiary dla Michała i jego rodziny.

mieczysław
mieczysław
Gość
kwi 14, 2024 1:45 am

O dar życia wiecznego dla śp. Janusza Ryś

Czcicielka
Czcicielka
Gość
kwi 12, 2024 4:13 pm

Proszę rodzinę Ulmow o przemiane wewnętrzna Krzysztofa w intencji Bogu wiadomej, o zdrowie zgodę opiekę rodziny Ulmow,Boże błogosławieństwo światłość i dary Ducha Świętego pozytywne załatwienie spraw i potrzebne łaski Zuzi Krzysztofowi i jego rodziny Ks Kazimierzowi -sily w posłudze duszpasterskiej bliznim

Jakub
Jakub
Gość
kwi 11, 2024 2:54 pm

Błogosławiona Rodzino, proszę o zdrowie dla małego Jędrzeja

Dorota
Dorota
Gość
kwi 11, 2024 3:57 am

Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla dzieci Przemka Daniela Andrzeja Beaty i dla mnie Doroty męża Darka za żeby Daniela i Andrzeja przyjęli na stałe do pracy na pocztę gdzie teraz pracuja i ja Dorota żebym została w tym samym miejscu pracy i nie została przeniesiona na inną placówkę poczty i za Duszę w Czyśćcu cierpiące

Ela Jagoda
Ela Jagoda
Gość
kwi 10, 2024 10:22 pm

Za 6 l Olę, wstępnie nieoperacyj.mięsak odc.szyjnego. Propoz.biopsji = ryzyko uszkodz.strun głosowych. Ogromna rozpacz w rodzinie, zwł.mama Oli, Anetka.
Poproście jeszcze kogoś o westchnienie ♥️

Kaz
Kaz
Gość
kwi 9, 2024 4:46 pm

Proszę o zdrowie dla chorych.

Anna
Anna
Gość
kwi 9, 2024 1:20 pm

Błogosławiona Rodzino Ulmów, proszę o wstawiennictwo w intencji mojej córki aby Miłosierny Jezus obdarzył ją pokojem, pomógł pokonać wszystkie trudności i poukładać dalsze życie zgodnie z wolą Bożą. 

Anna
Anna
Gość
kwi 9, 2024 1:14 pm

Błogosławiona Rodzino Ulmów, proś z nami Pana Jezusa o szczęśliwy przebieg operacji, łaskę powrotu do zdrowia i pokój serca na trudny czas zmagania się z chorobą nowotworową, dla Antoniego