Koncert poświęcony Ulmom

POTWIERDŹ SWÓJ UDZIAŁ 

Wszystkich zapraszamy na koncert z okazji beatyfikacji Rodziny Ulmów!
KAŻDY MOŻE PRZYBYĆ I WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ!

Zapisy poprzez poniższy formularz mają na celu wymiar orientacyjny, aby oszacować ile osób możemy się spodziewać. Zachęcamy do skorzystania z tego formularza w celach organizacyjnych.

[wpforms id="18739" title="false"]

9 września 2023 – godzina  18.00

Wielki Koncert z okazji beatyfikacji pt. „Nie ma większej miłości” J 15,13

(na stadionie, scena główna w miejscu beatyfikacji, wstęp wolny)

Niosąc w sercach przykład miłości i poświęcenia dla bliźniego, jaki nam ofiarowała rodzina Ulmów, mamy szansę inaczej spojrzeć na nasze życie, na rodzinę, na międzyludzką solidarność, na przebaczenie, które płynie z Miłosierdzia Boga… Ich poświęcenie zobowiązuje nas do afirmacji miłości, życia i rodziny – wartości najważniejszych w życiu.

I te właśnie wartości są inspiracją koncertu i wyznaczają jego scenariusz.

Koncert będzie zawierał kilka merytorycznych warstw przenikających się ze sobą i układających w jedną opowieść. A będą to: wybrane piosenki, materiały filmowe i graficzne (w tym fotografie autorstwa Józefa Ulmy i inne ze zbiorów Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej) ilustrujące te utwory, świadectwa rodzin, cytaty z nauczania św. Jana Pawia II i Papieża Franciszka.

Konstrukcyjnie koncert będzie składał się z kilku części, które poruszą poszczególne tematy: rodzina, rodzice, dom, wiara i Bóg w naszym życiu, Ojczyzna, czyli wartości, na których budujemy swoje postawy życiowe, a tak naprawdę początek życia, do którego zmierzamy, a którego finałem jest Niebo.

Aparat wykonawczy i ekipa producencka:

JUSTYNA STECZKOWSKA
BAŚKA GIEWONT
GABI GĄSIOR
MAŁGORZATA MARKIEWICZ
MAREK PIEKARCZYK
GILAT SHIMON VITAL
DAMIAN UKEJE
PECTUS
FULL POWER SPIRIT
MAŁA ARMIA JANOSIKA
GOSPEL RAIN 
 
Prowadzenie: PAULINA GUZIK I FRANCISZEK COFTA
Scenariusz i reżyseria: GRZEGORZ SADURSKI
Kierownictwo muzyczne: GRZEGORZ GŁUCH
Producent: MAŁGORZATA CASTRO
 
Koncert zostanie zrealizowany w ścisłej współpracy z Organizatorem – Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Umiejscowienie parkingów dla przybywających na koncert
w dniu 9 września 2023

Ogłoszenia o parkingach dla uczestników koncertu
„Nie ma większej miłości”
odbywającego się w Markowej

9 września
2023r.

 

Informujemy, że parkingi dla uczestników koncertu „Nie ma większej miłości” odbywającego się 9 września o godz. 18.00 w Markowej będą umiejscowione w następujących lokalizacjach:

Parking I – w miejscowości Gać nr posesji 267. Aby dojechać do wskazanego parkingu należy zjechać z autostrady A-4 na węźle Przeworsk w drogę krajową 835 w kierunku Przeworska, następnie skręcić w drogę wojewódzką 1543 w kierunku miejscowości Gać

Parking II – w miejscowości Markowa na jezdni po prawej stronie drogi. Aby dojechać do wskazanego parkingu należy zjechać z autostrady A-4 na węźle Przeworsk w drogę krajową 835 w kierunku Przeworska, następnie skręcić w drogę wojewódzką 1543 w kierunku miejscowości Gać, minąć miejscowość Gać i dojechać do Markowej.

Parking III – Droga gminna Lipnik – Markowa na jezdni po prawej stronie drogi równolegle do osi jezdni. Dojazd do tego parkingu odbywa się jedynie z miejscowości Lipnik.

Parking IV – w miejscowości Markowa od strony Albigowej. Aby dojechać do wskazanego parkingu należy zjechać z autostrady A-4 na węźle Łańcut w drogę krajową 877 w kierunku Łańcuta, następnie tą samą drogą kontynuować jazdę do miejscowości Albigowa, gdzie należy skręcić w drogę powiatową 1544 i nią dojechać do Markowej.

Prosimy stosować się do wyznaczonych miejsc parkingowych.

Na wjeździe do Markowej od strony Łańcuta nie ma żadnego parkingu, dlatego też prosimy o dojazd jedynie ze wskazanych wyżej kierunków.

! UWAGA !

Informujemy, że ze względu na zaplanowaną Uroczystość beatyfikacji Rodziny Ulmów w dniu 10 września oraz przygotowaną na ten dzień wyjątkową organizację ruchu drogowego, parkingi wskazane na sobotni koncert, należy opuścić do godz. 22.00 w sobotę. Zgodnie z umieszczonymi tam informacjami, żaden pojazd nie może pozostać na wskazanych drogach publicznych, gdyż mają one swoje konkretne przeznaczenie dla pielgrzymów przybywających na Beatyfikację.

NIE MA MOŻLIWOŚCI POZOSTANIA NA NOC W SEKTORACH NA PLACU BEATYFIKACYJNYM!
WYJĄTKIEM JEST SEKTOR “B”, W KTÓRYM MOŻNA POZOSTAĆ NA NOC JEDYNIE Z KARTĄ WSTĘPU DO SWOJEGO SEKTORA.